Új hozzászólás Aktív témák

  • Gtaati

    őstag

    válasz Partz #6765 üzenetére

    Helló!

    Hát nem tudom mit javultak az Lg-k a 2017-es évi megjelenés óta. Nekem mióta megvan, 3. firmware van rajta, hát fos tv adásoknál még 1080i is sokszor gázos, meg néhány 24p-s filmnél is van bizonyos jeleneteknél olyan vibrálás, hogy azt hittem elsírom magam, pedig nem 5-6gigás hanem min 20giga körül vagy nagyobb1080p és 2160p-s filmeket nézek. Amit észrevettem, hogy a .10-es végű firmware-el kikapcsolt trumotion esetén is mintha valamilyen szintű trumotion mégis lenne. Pl. National Geographic-on van az a háborús sorozat asszem a Hosszú út hazáig vagy valami ilyesmi és belenéztünk az asszonnyal. Hát kb 10-szer néztem meg, hogy ki van-e kapcsolva a trumotion, mert elég szappanopera hatású volt és láttam képi hibákat is, pl a katona sisakja körül mintha aura lett volna.... Ezen úgy felhúztam magam, hogy ilyen nincs és biztos beragadt egy trumotion beállítás, hogy az órákon át beállított képi üzemmódokkal és lekeresett sorba rakott csatornákkal együtt lerezeteltem a tvt és állítottam újra be mindent. És ez után jött a meglepetés, ugyan ez a film ugyanúgy nézett ki még mindig kikapcsolt trumotionnal, mintha be lett volna valamilyen szinten kapcsolva ennek ellenére. Tehát én ebből azt a következtetést vontam le, hogy az Lg utolsó firmware-ben a kikapcsolt trumotion ellenére valamilyen fokú trumotion-t használ az elektronika.... :(

Új hozzászólás Aktív témák