Új hozzászólás Aktív témák

  • Gtaati

    őstag

    válasz Tengri #13970 üzenetére

    Helló!

    Hát képmozgás megjelenítésben meg minimálisan képminőségre lehetnek jobbak, csak adott esetben az akár több 100 ezret nem ér, de ez személyes vélemény. ha egyforma áron vannak mondjuk valami jó akció keretében, ahogy Joshi is vette, akkor mindenképpen megfontolandó.

    Számomra ami kiábrándító és személyes tapasztalat Panasonic St60-ról, ami szintén nagyon jó képminőségű, de a többi része meg a termék támogatás, firmware, okos rendszer appok, médialejátszó, hát finoman szólva is kritikán aluli. nem jött rá firmware frissítés az okosrendszert appokat mindent magára hagytak, igaz egy kifutó modellről beszélünk.... Pl. nekem volt majd 3 évig egy 55UB850V 4K IPS led-tv-m amire folyamatosan csinálta a firmwareket az LG, tehát nem csak addig volt fontos a felhasználó-vásárló míg megvette a terméket hanem utána is. Sokszor a mai világban az ilyen készülékeknél már nem csak egy terméket veszünk, hanem vele együtt szolgáltatást, támogatást is a gyártótól, jó esetben. Én ezt is nagy problémának érzem a japánok részéről, nemrégiben volt itt PH.-n egy Panasonic középkategóriás led tv teszt és amikor megláttam, hogy ugyanaz a médialejátszó van benne mint a sok évvel ezelőtti ST60-ban hát elszörnyülködtem, a Panasonic a szó szoros értelmében nem fordított egy centet sem arra, hogy fejlesszen a lejátszón, bővítse a formátumtámogatást, vagy a ritka ósdi kinézeten meg fájlok megjelenítésén változtasson. De ez már nagyon off, bocs érte!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák