Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabogabor10

    veterán

    válasz r3dsnake #56697 üzenetére

    Ez közel nem jelenti azt, hogy nálunk is felveri az állóvizet. Más a piac. Nem is értem pontosan, mit akarnak. Vettek egy 10 MHz-es blokkot, amivel semmire nem mennek országos szinten. Jobb esélyük lenne inkább MVNO-ként működni. De akkor miért vettek blokkot? Hogy néhány várost lefedjenek? Nem világos. Ráadásul mélyen hallgatnak az egészről.

    Persze, olcsó optika, elismerem. De a lefedettségük erősen korlátozott. Ha elkezdenének kisebb településeken, falvakban is terjeszkedni (szigorúan optika) úgy, hogy nem emelnének árat, akkor emelném meg a kalapomat. Így egyelőre nem fogom.
    És akkor még nem beszéltem arról, hogy az ügyfélszolgálat hagy kívánnivalót maga után, gyakran több hét után jönnek beszerelni (műhold), több hónapos várlólisták vannak beltéri egységre stb.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

  • kali

    legenda

    válasz r3dsnake #56697 üzenetére

    azért érdemes beleolvasni a digi netes témába, vannak kanyarok néha a digi hozzáállásában is, például a (volt) topnet előfizetők története, a korábbi ígéretek (volt rá írásos nyilatkozat) az emelésre, azóta (tavaly nyár) fizetik a magasabb havidíjat úgy, hogy az olcsóbb díjcsomagban gyorsabb a sebesség - akinek volt esze és meg is tehette, az le is váltott, de csak kevesen -, és összességében nagyon kevés előfizetőnek emelték meg ott, ahol különböző okok miatt muszáj volt fejleszteni gigabit képes hálózatra, de nagyon sok helyen nem csak a gyorsabb, de még a 100-as díjcsomagban sincs meg a maximális sebesség, mert a szolgáltató nem cseréli gyorsabbra a 100-as eszközeit/kábelezését, így korlátos ~94 Mbps sebességnél.
    arról nem is beszélve, hogy telefonon nem nagyon lehet intézni semmit a digi esetén, csak a sablonos válaszokra képesek, meg szinte minden problémával vagy intézendővel küldenek a személyes ügyfélszolgálatra.
    összességében elviselhető persze, ha az árazást is nézem, de az olcsóságnak is ára van, épp ezért nem kizárt, hogy mobilos fronton sem lesz minden egyszerű náluk, ha színre lépnek...

    tv és és vezetékes net terén simán áttértem a digi szolgáltatásaira a telekom után, de mobilos téren úgy sejtem, hogy a majdan módszerük miatt nem fogok - már ha tényleg úgy valósul meg, ahogy a verebek csiripelték.
    tegnap töltöttem ki egy tesztet a telekom szolgáltatásaival kapcsolatban, érdekes új opciók voltak benne felvázolva a szolgáltatások és azok védelme kapcsán, kíváncsian várom a megvalósulást.

Új hozzászólás Aktív témák