Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    Sziasztok!
    Ismét a Maraton adatopciókkal kapcsolatban lenne kérdésem, paranormális jelenségekbe ütköztem, Ti jobban vágjátok ezt a témát....
    Eddig Domino Nap díjcsomagban voltam, már kétszer sikeresen vásároltam 500 megás opciót, amit rendben el is tudtam használni, ezen felbuzdulva viszont pénteken vásároltam egy 1 gigásat. Ezt be is kapcsolták, működött is, a pénzt is levonták érte, de szombaton már se kép, se hang. Az USSD menüben és a telefonos üsz-on is azt mondta a rendszer, hogy a szolgáltatás nincs bekapcsolva, ha újat akartam venni, akkor pedig a "szolgáltatás pillanatnyilag nem elérhető" üzenet fogadott. Először valami rendszerhibára gondoltam, de miután egész nap ez volt, gyanússá vált, és utánakérdeztem.
    Néhányan azt tanácsolták, hogy váltsak a Domino Fix csomagra, abban működni fog, más csomagban lehet, hogy kell hozzá valamilyen aktív havidíjas adatcsomag (:F), gondoltam, teszek egy próbát, elvégre a GoNet L-t éppen a napokban szüntettem meg (régebben ezt használtam, de miután tudomást szereztem a Maratonról, így ezt kikapcsoltam, és most szüntették meg), hátha azért van...
    Váltottam, azután már tudtam venni egy Maraton 1 gigát, ami azóta (még :D) működik, így most elbizonytalanodtam a tekintetben, hogy tényleg szükséges volt ehhez a csomagváltás és valóban az okozta a gondot, hogy nem volt aktív havidíjas szolgáltatás, vagy csak valami átmeneti probléma volt?
    Illetve az is foglalkoztat, hogy így már 2 alkalommal fizettem ki az opciót, amit az elsőnél egyszerűen "letagadott" a rendszer 1 nap után, a második egyelőre még látható, na de a pénzemet is kétszer vonták le... Figyelembe veszik ezt, vagy az első "elúszott" a díjcsomagváltással és/vagy a GoNetL kikapcsolásával? :F
    (Bocsánat, ha láma vagyok, de tényleg láma vagyok ehhez az útvesztőhöz, amit szolgáltatásnak neveznek, nekem csak szimplán annyi kéne, hogy veszek valamit és azt meg is kapom...)
    Köszönöm előre is a válaszokat. :R

    [ Szerkesztve ]

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák