Új hozzászólás Aktív témák

  • [P]laci

    senior tag

    válasz Pttypang #49077 üzenetére

    mozaik XS-ről nem válthatsz Music XS-re (se Like S-re), az ok kb ennyi: mert csak! :DDD egyébként az ok az, hogy erre a két egyetemista csomagra, csak dominoról új előfizetésként lehet váltani, tehát előfizetésesként nem léphetsz erre... én is hasonló cipőben járok...
    egy megoldás létezik csak: mozaik XS-ről visszaváltasz dominora, majd dominoról váltasz Music XS-re (és közben Music XS-re váltáskor rögtön vásárolsz új telefont is, ugyanis ha ezt nem teszed meg, akkor 7 hónapig nem vásárolhatsz erre az előfizetésedre semmilyen telefont sem). :( viszont ezt gyakorlatilag egy ügyintéző sem csinálja meg neked egy helyen egyszerre, mert fenéken rúgják érte (ezt az egyik ügyintéző mondta nekem az egyik üzletben), szóval ezt az akciót érdemes két külön üzletben megejteni.
    Most láttam, hogy te Music S-ről beszélsz, az meg nem egyetemista csomag, szóval arra ez nem igaz. Arra léphetsz nyugodtan és "bármikor".

    (#49080) Crytec210: a 2GB-ot csak Spotify-ra használhatod fel, szóval gyakorlatilag a másiktól "független" adat keret.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák