Új hozzászólás Aktív témák

  • Jano_023

    őstag

    Sziasztok, a segítségeteket és a véleményeteket szeretném kérni.

    Múlt hét pénteken leadtam a telefonomat javításra a T-szervízben. Kaptam helyette egy ZTE Bladet. Sajnos annak a hangszórója sípolt amit csak otthon vettem észre így ma megint elmentem másik cserekészülékért.
    A T-s srác elvette és már hozta is a másik készüléket egy régi LG szétcsúsztatható valamit.
    Na hirtelen eszmebe jutott, hogy oké hogy ezzel tudok majd telefonálni, de a mobilbankoláshoz használt tokent hova töltsem, + a googleben van több száz telefonszám ami kell azt hogy rakom rá ???
    Emberünk erre, azt mondja ő ezt az LG telefont vagy a zúgó Bledet tudja adni cserekészüléknek.

    Most akkor ha jól értem, ha bejön még 3 ember cseréltetni akkor nem kapnak cserekészüléket mert nincsen ? És ha valaki bevisz egy iphone 5s-et vagy egy S4-est akkor adnak neki helyette egy olyan szutyok telefont amin max WAPolni lehet ?
    A kérdésem, hogy ezzel mit lehet csinálni ? Valamint milyen szabályzatban van leírva a cserekészülék biztosításának feltételei, valamint a szerviz kötelességei ?
    Előre is köszönöm a segítséget.

    ''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

Új hozzászólás Aktív témák