Új hozzászólás Aktív témák

  • Phreetsie

    tag

    válasz kali #26124 üzenetére

    termeszetesen nem. webshopos rendeles stb. nem beszeltem igy az elado holgyel, ha erre lennel kivancsi. mert, nem az o hibaja. egyszeruen csak leirtam duhongve hogy mi van. amugy 1 reszletem van, 1 meg sima elofizu. ahhoz nincs reszlet. de mondom, egy darab elmaradasom sem volt sohase. ket elofizunal kertek 40ezret azaz, 80 ezrem van mar naluk amibol kb. meg 45 ezer korul van amit nem hasznaltam fol. amugy egy galaxy s advance lett volna. funba. egyszeruen elpattant az agyam, mikor ide irtam. es lehet mondani, hogy en vagyok a goreny geci proli ember.. de ezek nem normalissak, en mondom nektek.. 75 ezer eloleg. pf, ugy, hogy fizettem be mar 2 elofizunal 80-at.. ja es ez nem is reszletre lett volna. hihetetlen. ennel meg az is jobb lett volna, ha azt mondja: nem kapod meg.
    oszt' elvan intezve, nem pofatlanul ekkora osszeget mondani szvsz.

    .bruszli.: gratulalhatsz, de ez akkor sem normalis. jo lenne, ha a kormany mar jo seggbe rakna ezeket a szolgaltatokat vagy valami, mert amit ezek muvelnek az elofizetokkel az mar kesz rablas es mocsoksag. aztan lehet engem fujjolni meg puffogni

    [ Szerkesztve ]

    Lumia 710 BLACK | vodafone HU

Új hozzászólás Aktív témák