Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyrtyho

    senior tag

    válasz timea1991 #14362 üzenetére

    Lehet, hogy most meg szerinted lesz hülyeség amit mondok, de egy bizonyos idő után így vagy úgy de le kell majd cserélned a telefont, és ezt full komolyan mondom, mert ahogy a technológia halad, úgy egyre jobban elfognak öregedni a régebbi telefonok, nem mintha a mostani érintőkijelzős készülékek egy olyan 5-10 év múlva nem lesznek öregek, csak mondom. Hát figyelj, anno amikor még olyan 10 - 12 éves voltam, akkor életem első telefonja egy Alcatel Onetouch Max készülék volt, akkor még nem is gondoltam volna, hogy na majd egyszer színes kijelzős készülékek lesznek a világon, nem hogy érintőkijelzősök, aztán azt a telefont egy Sagem My X 3D követte amig még mindig nem volt színes kijelzős, ha jól emlékszem, és az emlékeim nem csalnak, akkor az után volt csak színes kijelzős telefonom, még pedig egy Sony Ericsson T290 típusú készülék, és ahhoz még külön kellet vennem kamerát, és az első érintő kijelzős telefonom csak 2009be lett meg, és most visszagondolva, hogy életem első telefonja még antennás volt, meg sárgás-zöld kijelzős, hát egy kicsit lesokkol a gondolat, pedig nem is volt olyan régen az a korszak. Úgy hogy sajnos egy bizonyos idő után eljön majd az a pillanat, amikor majd valami hiperszuper készülékre kell lecserélned a Se W200i készüléked....

    best regards, egy fórumozó blogger

Új hozzászólás Aktív témák