Új hozzászólás Aktív témák

  • kemotox

    addikt

    Jajj segítsetek...
    Váltani akartam díjcsomagot, mobilról. Egyből valami 20 ezres előfizut ajánlott be, hát köszi, de nem. Kiválasztottam amit szerettem volna, habár furcsa volt, hogy ki van szürkítve, de... most én vagyok a hülye, hogy azt gondoltam, hogy csak szól, ha valami nem jó? Rányomtam és azonnal berakott a 20 ezres előfizuba, jött is az sms hogy aktiválták a korlátlan netet. Nebassz. Ennyi az egész? Lehet, hogy figyelmetlen voltam, de ez nagyon patkány, semmi megerősítés, semmi.
    Amúgy meg előtte gépen megcskekoltam, hogy mi van, szépen bejelentkezve, és ott engedte volna a kinézett díjcsomagot. (csak még filóztam, így nem nyomtam rá)
    Ja mondjuk már ott is furcsa volt, hogy nekem, ezer éve előfizetőnek 7 rugó lenne a havidíj, újként meg 6...

    Mik a lehetőségeim? Hétvégén lehet nekik telefonálni? Attól tartok, hogy ha hétfőn elkezdek megszokásból mobilnetezni mire betelefonálok, akkor majd az lesz, hogy már használtam belőle így szopó.
    Igazából egy nagyon egyszerű kérdést tennék fel: vagy visszacsináljuk, vagy irány más szolgáltató.

Új hozzászólás Aktív témák