Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz sanzi89 #19880 üzenetére

    Trükkösebb helyeken munkaköri leírás részlete:
    ...és minden egyéb amivel a vezetője megbízza....
    Nem lennék meglepve ha itt is le lenne írva.

    Btw dolgoztam kormányhivatalban a megyei járási hivatalba kirendelve egyedüli rendszergazdaként. Tudnék mesélni dolgokat. Munka nagyrésze papírgyártás. De ott telt be a pohár amikor fizetést csökkentettek azzal hogy növelték...89eFt-ról 83eFt-ra...(nem kell mondanom hogy teszkós árufeltöltő többet keresett) Oké akkor felmodás, ja két hónap felmondási idő, kérelem hogy egy hónapra csökkentsék legalább, kormánymegbízottnak írtam, nem lehet... Egy hónapot még voltam, majd fogtam és nem mentem be dolgozni, azaz kint sétálgattam a városban napokat munkaidőben, az igen kellemes időszak volt. Megy az a 200 fős hivatal nélkülem is. Telefont kinyomkodtam. Persze a fizetést nem kaptam meg a kimaradt hónapra, meg a kafetériát is vissza kellett fizetnem de aprópénz volt, ja és persze a munkáltatói kölcsönt is egy összegben.
    Most több mint 3x annyit keresek és nyugodt vagyok.
    Ugyanakkor az az előtti melómat szerettem, helyi polgármesteriben voltam rendszergazda csak hát ugye a járásba átvettek és nem volt választás. A járás megalakulása után kezdődött a csúszda lefelé.
    Na mindegy nem írom tovább, mert szerintem jönnének értem fekete autóval.

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák