Új hozzászólás Aktív témák

  • Feri1977

    senior tag

    Beleolvastatok egyáltalán amit küldött? A szemeszterekbe? Olvassatok bele, kattintsatok rá a fogalmakra, és ott lesznek a kérdések, megőrültök olyan brutális nehéz! Ismerőseim a régi rendszert tanulták még, vagy általános rendszergazdait, és mutattam most nekik ezeket, meg hogy miket tanulunk, le voltak döbbenve, köpni nyelni nem tudtak, egy csomót nem is tudtak kitölteni, azt mondták ez nem menne nekik, joggal aggódom akkor!+4 oktatási nap volt idáig hálózatokról, de ezek csak fogalmak amiket tanulunk, és még van kb. 2 oktatási nap róla, utána jön más, programozás stb. na már most, rohadtul nem tanítanak ilyeneket, amik itt a kérdések, honnan a francból fogom ezeket tudni?? Mikor mondom, csak fogalmakat tanulunk, szak és technikai dolgokat, de ezeket a fogalmakat meg dolgokat nem is vesszük amik a szemeszter kérdéseibe vannak, nemhogy megoldani őket, hát mikor fogjuk ezeket úgy tanulni, hogy megtudjuk oldani mondjuk ezeket a kérdéseket? Mert mondom, már csak 2 hálózati oktatás nap van, már 4 lement, és ha idáig nem tanultunk erről, hogy legyen olyan tudás meg megoldóképesség bennünk ami ezekre a szemeszteri kérdésekre választ adna, akkor mikor? Mert a következő hónapokban már nem hálózat lesz a tananyag, hanem minden baromság, foglalkoztatás, programozás, adatbázis stb. És ott leszünk 10 hónap múlva nulla tudással, mert 6 oktatási napon ezekre a kérdésekre nem tudtuk a problémamegoldásunk alkalmazni, mert nem értünk hozzá, nem tudjuk megoldani őket? kész vagyok..

    +Timer értelek...de ezeket nem tanítják meg vagy mi? Mert ez tényleg nagyon nehéz..és én nézzek utána...tanítsák meg, hogy mit hogyan kell kiszámolni, és azok az ip cím dolgok, hát azon teljesen ledöbbentem..a kérdésekre, azt se tudtam miket kérdeznek ott, nem hogy megoldani! És ahogy fentebb írtam már a 6 hálózati oktatási napból 4 lement...és még semmit nem tanultunk ilyeneket, mert csak fogalmakat..később meg már más lesz a tananyag.akkor ezt így hogy? :(

    [ Szerkesztve ]

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Új hozzászólás Aktív témák