Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz rob210 #70495 üzenetére

    Akkor még egyszer.
    17es szettel vettem az autót (19,7kg).
    Tanítattam hozzá a 16osokat(19,0kg), de a tanítás után egy napig a 17es volt még fenn, addig azt mutatta, csere után a 16ost.
    Vettem télire 15ös lemezt(15,2kg), és ez már a harmadik szett (gyári) szenzor.
    Csont nélkül felismeri.

    Mycso: Igen, kerekenként írja ki. Én is láttam a swben hogy 8 hely van, állíhatok méretet is, stb.
    Akinek eladtam a 17es szettet, simán felrakta a Fluencre, és felismerte az autó (mint ahogy sok márkánál ez a normális gyári szenzorra!l), gondoltam megpróbálom én is.

    A pozíciót onnan tudja, hogy csak közelről látja, gondolom.
    Eleve gyanús volt hogy a Renault szerviz szerint a 17-16 csere sem így kellett volna hogy menjen, plusz több más gyártó szervizese ill gumis említette próbáljam meg, sokszor menni szokott. Kolléga ugyanezt táncolta végig a Vitarával, fizettettek vele mint utólag kiderült fölöslegesen.
    Párszáz méter után megjelent mind a négy keréknél a 2,3 bar (aztán természetesen korrigáltam, a gumis ennyire fújta mindet).

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák