Új hozzászólás Aktív témák

  • FerNandor

    őstag

    válasz Sly189 #43091 üzenetére

    köszi. letöltöm. Igen, én is újonnan vettem a tél elején ezt a snowtrac 5-öt. de nem sok havat látott, igazán hideget se nagyon...

    Én maradok ennél, amíg csak lehet :) Mindenféle szempontból jó, nagyon szeretem, és elég jól "összeállt alattam" :)

    Végülis akkor neked a spoilert a Renault szedte le szépen az odaragasztás után?

    én nem tudom, mit vennék, ha lenne pár fölös millióm. C5 tetszik nagyon, szedán is. új kiák, pl optima... uhh.
    vagy az új Megane vagy Talisman természetesen, 4 kerék kormányzással, dupla turbós 1.6dCi-vel és nagy tablet nélkül :D

    Gyerekek... múltkor jött egy Talisman az Interspar parkolóban, fekete volt, valami próbaautó lehetett. De ahogy az megjelent, :Y jézus... szerintem bármi VW, BMW Audi elbújhat mellette. Elképesztö megjelenése van. És belülröl is elég durva, múltkor beültem a Renault-nál. Hát nem kicsit :Y .

    [ Szerkesztve ]

    "A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

Új hozzászólás Aktív témák