Új hozzászólás Aktív témák

  • speedydb23

    senior tag

    2016 üdvözöllek.

    Tegnap -6°C fokban valamiért nem akart indulni a kis 1.5dci Cliom, eddig csak OMV kúton tankoltam és Gunk adalékkal tuningoltam a dolgot.

    2 hete valamiért gondoltam egyet és teletankoltam Auchan gázolajjal, hát meg is lett az eredménye amit fentebb írtam... (OMV gázolajjal -5°C-ban is indult)

    Ez a történet felvezetése...

    Mivel nem indult így a sok indítózás a pár hónapos Exide 72Ah 720A akksit is kicsit lecuppantotta, ezért kivettem az akksit, hogy feltöltsem.

    Innentől kezdődik a lényeg, szóval szépen távirányítóval autó bezár, motorháztető már nyitva így akkis leköt és kivesz.
    Aztán persze rutinból motorháztető lecsap és zár, nem is lenne ezzel baj, de elfelejtettem, hogy a kulcs nem nyitja az ajtót, mert a zár elforog...

    Na most jön a csöcsrész, mivel a kulcs nem nyitja az ajtót, de áram nincs a kocsiban, így bejutni esélytelen...

    Ez volt tegnap este, ma délelőtt még kicsit tanakodtunk faterral, hogy lehetne kinyitni a motorháztetőt, vagy esetleg a sarut elérni a motortérben a kerékjárat felől stb.

    Minden kudarcot vallott, így jön 1 órán belül a zárnyitó 12000 ft-ba fog fájni.

    Boldog Új Évet! :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák