Új hozzászólás Aktív témák

  • -=Tiger=-

    tag

    Megszülettek a dolgok. :)

    Delelott felretetettem egy fajtat belole egy helyen, majd az iras vegen kiderul, hogy hol.

    Az alkatresz mar a szerelonel van, aki delutan a rosszat mar ki is szedte. Szoval egy olyat tettek felre aminek mind a ket vege bilincses, de nekem olyan kellett/kell aminek az egyik vege bilincs a masik pedig egy lapos resz amit csavarozassal lehet egy ontvenyhez rogziteni. (Ket csavar)

    Megjegyzem igy sem nott az ara. +1p

    Holnap delelott kicsereli, aztan puszi van. A hibat nem az okozta, hogy nem szetnyilt a cso, hanem elengedett a forrasztas a cso vegenel, ahogy rogzitve van korbe a felfogato reszhez. Megjegyzem sztem megheggesztetem aztán elmegy tarcsiba. Viszont nem nyugtat meg a dolog, hogy ez igy elszallhat egy intenziv gyorsitas, vagy csak ugy alkalmaval. :S

    Akkor jojjenek az arak:

    Renault: 50

    Budakalasz, Gregus: 15

    Dunaharaszti: 8

    Pesti út: 5

    Gyál, Mihályi: 3000 Magyar forint

    Öntvénnyel es bilincsekkel együtt. Azert sajnos hasznalatosnak tunik, de lehet 15ert sem kaptam volna jobbat. :(

    Még vettem a Thaliába két központi zár motort, az egyiket csak azert, mert csak1500 volt igy ha bekrepal nem kell utazni. Tovabba egy km. jeladot. Szuksegem volt meg a hatso lokoshoz egy patentra meg az ajtonyitast erzekelohoz egy gumi porsapkahoz, de azt ingyen kaptam.

    Flexi cso: 3
    Km jelado: 5
    2 Kp. zar motor: 3

    Osszesen: 11.000Ft

Új hozzászólás Aktív témák