Új hozzászólás Aktív témák

  • giigz

    veterán

    Úgy sincs itt senki, de azért megírom, hogy voltam egy karosszéria & kipufogó szervizben megnézetni az autót, és olyan árat mondtak a rozsdámra, hogy abban a pillanatban eldöntöttem, magamnak fogom megcsinálni, és reménykedem benne, kibír így jó pár évet tovább rozsdásodás nélkül... :D

    Megemeltük az autót, végre alulról is alaposan szemügyre vehetettem, van hátul egy keresztben futó lemez, két rögzítési ponttal, az nagyon szarrá van menve, meg is beszéltem velük, hogy azt majd megcsinálják, egy új lemez lesz helyette. Egyébként kivetnivaló nincs az autón alulról sem, a rozsdát majd ugye én csinálom meg, a középső dob csörgésére meg azt mondta, hogy biztos valami katalizátor darab vagy ilyesmi lehet benne, ami érdekes, mert a katalizátorból mióta elkezdett csörögni nem is mehetett oda semmi, de annyi a lényeg, hogy majd kivágja a dobot, kiszedi ami csörög benne, aztán visszarakja, és minden happy, mindezt 2-3k körüli összegért. :)

    Ja, kis érdekesség, megtudtam, hogy a kocsimban már nincs katalizátor, korábban ki lett véve... :)

Új hozzászólás Aktív témák