Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz tresh #18152 üzenetére

    Az igaz, nekem sem lenne okom panaszkodni, legalább 150k-t félretehettem volna, ha nem akarom kicseréltetni pl a kuplungszettet és az ablakmosót nem javíttatom meg, hogy hátul is nyomja a vizet, ha nem akarok váltóolajat cseréltetni stb...., csak én vagyok ilyen f*sz.... :)))

    Talán nem is volt olyan, ami nem kopó alkatrész volt. Jah de, a tükörállító kapcsoló, amit 3000-ért cseréltem. Többi az sajnos kopó alkatrész.....

    Csak rossz olvasni index fórumon is, h sok "szériahiba" fordul elő, főleg ezek a beázások, elektronikai hülyeségek... Néha úgy érzem, nem kéne csak ABS + ESP a kocsiba meg egy légkondi oszt jónapot, a többi nem romlik el. No meg az ablak ne legyen kurblis...

    Amúgy meg Toyota fórumot olvasgattam sokat, ott is kinyomócsapágyat cserélni kell 100k km körül, illetve az ablak ott is van hogy leesik, mert meghal a bowden, szal nem csak Renault-nál van ilyen. No meg sokan írják a rohadást bizonyos helyeken. Szal nem biztos h több örömöm lenne egy 9-10 éves Corolla-ban...

    Az tuti h legközelebb nem a választék aljából fogok meríteni....

    Mod: 30 millás Range Rover sem jobb....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák