Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz _NCT #18151 üzenetére

    Azért azt vedd figyelembe hogy az emberek kb 80%-a szarik nagy ívben az autójára legyen az rönó,ódi, bömös, akármi egy vasat se költ rá ha majd behal nem mozdul talán megcsináltatja azt ami végett újra elindul de hogy kopott gumival szét hullott futóművel jár az nem érdekli..és akkor itt jön a maradék 20% aki költ rá foglalkozik vele és minden apróságot igyekszik helyre tenni..mert autóba szeretne ülni nem ipari hulladékba amiből valljuk be nem kevés mászkál az utakon...én kb 200k-t költöttem rá de kopra cseréltem mindent..ha érdekel majd valakit akkor belinkelem az oldalt ahol vezetem mi történik az autóval:)) lassan 1,5 éve szolgál és én elégedett vagyok vele ahogy eddig az összes rönómmal..
    Viszont az autó akár hogy nézzük egy rossz befektetés mert költeni mindig kell rá a kérdés csak az hogy mennyit és e téren szerintem a rönó jól áll pl m1 ph1/2 -nél is van egy két széria hiba azt orvosolod utána csak kopó alkatrészekre fogsz költeni ez tuti illetve arra amit ezek a remek utak szétb*sznak :)

Új hozzászólás Aktív témák