Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz Reaper04 #15119 üzenetére

    Tegnap azért még 80-90-nél előztem a bocikával, meglepően jól viselkedik az úton, persze elég hosszú volt az út, mire visszajöttem a saját sávomba, dehát senki nem jött szembe. Előttem meg 60-al tötymörögtek. Stabilnak érzem nagyon a bocit, nem tudom ki hogy van vele. Viszont a fékút az durva, én általában betartom a követési távolságot, tegnap is jól tettem, meglepődtem mikor egy kövérebb fékre már csúszkált picit. Viszont nem értem azokat, akik a másik seggében mennek és össze vissza rángatják a kormányt előzésnél, a havas-jeges úton. Ahogy írtam, nagypapásan vezetek, de ahol lehet haladok. Viszont egyszerűen rossz nézni, ahogy mások néha vezetnek.

    Jah és tegnap is egy Toyota Hiace majdnem oldalba vágott mikor elhoztam a szervizből az autót, mert ő úgy gondolta, nem is néz semerre, úgy kanyarodik a főútra Kecskeméten. Szerencse h szélesebb volt az út és le tudtam jobbra húzódni....

    Ilyenkor forr az agyam, hogy b@zdmeg én vigyázhatok a kocsimra mint az állat, ha 1 ilyen nemtörődöm f*sz meg belémjön....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák