Új hozzászólás Aktív témák

  • Reaper04

    aktív tag

    válasz SocketA #15083 üzenetére

    én így szoktam:
    Hozza a postás, ennyi meg ennyi, mondom okés nincs itt a pénz, hozom pillanat felmegyek érte, addig elvehetem?
    Mondja persze, odaadja, gyors befutok kibontom, minden oké adom a pénzt.

    Viszont: ha nem az van bent, bukta, mert megbontottad azt vissza már nem adhatod a postásnak, max ha nagyon gyorsan vissza nem csomagolod ugyan olyanra amilyen volt. :(
    Ha kiszólsz hogy nem is az van bent, akkor akár Te is kivehetted/kicserélhetted... á ez bonyolult....

    Vezérlésről: Mit értesz az alatt hogy nem írja a nevet? Felül válaszd ki a márkát (contitech) és ott vannak leírva.
    A legolcsóbb az 30 valamennyi pumpa nélkül.

    giigz, FerNandor: Mindenkinek ez van kiégve? :D Ha kiég.. akkor mitől? Az világítana a leg többet? Inkább arra vezetném vissza hogy sok az aki biztonságban érzi magát ön nélkül és zavarja a csipogás, ezért kikapcsoltatja.
    Mondjuk engem sem zavar hogy nem világít meg csipog, de amúgy se tenné mert öv nélkül valahogy nem is tudok elindulni, kényelmetlennek érzem anélkül a vezetést. Az zavar hogy valami van vele, szeretem a bocit, és szeretném ha minden működne benne :D

    mycso: Valahogy így gondoltam én is... kiindulva abból, ha nyitva marad az egyik ajtó, vagy a csomagtartó ajtaja. Ugyan ez van akkor is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák