Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Sayuar #30968 üzenetére

    Igen, ebben van vmi. Az 5 rugós 10GB -hoz még meg kell venni az éjszakai +100GB -ot. Megéri, de akkor is plusz. Az ajándék levásárolható keret ugyanis (tudomásom szerint) csak a béklyóhoz jár. Nincs olyan szolgáltató, amelyik havi 1-2 ropis mézesmadzaggal engem rá tudna venni arra, hogy aláírjak nála két évet. Egyébként nem értem a Telenort (és remélem, hogy tényleg olvassák a topikot :) ). Bp. -en nagyjából rendben van a 4g és ha felengedte a csomagokat, akkor terhelhető is. Vidéken meg sztem óriásit nyert a közösködéssel, mind lefedettségben, mind terheléseloszlásban. Én kérem alkuképes vagyok, még ebből a feltöltősből is engednék, modjuk 5/2 -re. Egyúttal kijelentem, hogy kövezzenek meg nyugodtan, ha az 5/2 -es netemen letöltőközpontot, vagy torrentszervert üzemeltetnék. Cserébe adjanak nekem havi mondjuk 5-7 rugó körül valóban korlátlan netet és ez legyen elérhető a hang és adatkártyákhoz egyaránt. Sztem 2015. -ben ez nem irreális elképzelés és úgy gondolom, hogy komolyat lendítene a Telenor ázsióján.

Új hozzászólás Aktív témák