Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz fattyu #90007 üzenetére

    No.

    9 nappal és SOK órával később.

    Zárt végállomás nekem.

    Ennél jobb zártat fél zártat még nem hallottam.

    Nyitottat se sokat.

    iszonyúan könnyed kiegyensúlyozott részletes szellős, de folyékony zenei hangja van.

    Nem tol túl semmit, de minden megvan.
    Forrásra azt mondanám hogy ne túl analitikus darabra tegyük mert picit száraz lelketlen lesz tőle ( gyakorlatilag ugyanazt éreztem mint a sundaranál ) Kicsit melegebb dac/amppal viszont pont annyi boogie kerül bele hogy átlép a lelketlen száraz prezentációból a nagyon minőségi transzparens de élvezetes ZENÉLÉSBE.

    Tere színpadképe elképesztően jó. Ha nem nézem hogy zárt AKKOR IS.

    továbbra sem egy basshead fejes de aki egy sundarat pl picit basszhiányosnak érzett az itt jó helyen lesz. Pont annyival van több benne amennyi nekem kell.

    elnézést kérek ezt ódzkodtam leírni elsőre, de továbbra is ezt érzem. És ez egy nagyon privát egy darab senki véleménye.
    A sundara ilyen próbált lenni csak az élvezet meg a lélek maradt ki belőle. és igen egy zártat hasonlítok egy nyitotthoz. de annyira közel van a kettő hangja egymáshoz. Csak az egyik sikerült a másik meg kapufa.

    SZERINTEM

    részemről Zeos reviewja hiteles és egyetértek vele.

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák