Új hozzászólás Aktív témák

  • adamka16

    őstag

    válasz Piotrus #5857 üzenetére

    Nekem 500D van és sohasem éreztem semmi hiányát mikor fotóztam vele. Pár hónapja használom már, hiszen talán lassan fél éve, de sohasem éreztem azt, hogy a váz fogyott volna el, maximum én vagy az objektívek fényereje. Inkább amondó vagyok, vegyél jobb üveget ahhoz a géphez és még egy darabig nem lesz rá gondod, maximum zárcsere ha annyi expó van benn és ezért is akarod cserélni. Videózás? Ez miatt én nem cserélnék tükrös gépet... ritka mikor ezt a funkciót használom a gépen talán azért is mert nincs egy fix 50/1.8-am meg ugye full hd-n csak 20 fps-t tud a gép, igaz ha kicsit áldozok a részletességen fel tudom konvertálni 24-25-30-ra is, de mégsem ugyan az meg annyira nem is fontos nekem... Mellesleg... így utólag visszagondolva és visszamenve egy picit, biztos nem vettem volna meg a 18-55 IS obit még 20e-ért sem.. inkább gyűjtöttem volna egy extra nagylátóra, de ugye addig is valamivel kellett használnom! 55-250-el meg kompromisszumokkal de tudok vadat fotózni, portrézni csak fényerő meg műanyag csatlakozás, na igen.. félek is feldobni magamra a gépet mikor terepen megyek motorral, néha igencsak féltem :(
    Mellesleg.. biztos nagyon jó kis gép a 60D, de annyival jobb mint amennyivel többe kerülne a két gép közötti differencia? szerintem nem...

Új hozzászólás Aktív témák