Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocee

    senior tag

    válasz etnies #97952 üzenetére

    Na akkor:
    1.dB killeres Akrapovicom van,amit azzal használok,nem azt mondtam hogy gravíroztattam,hanem hogy simán megtenném ha rá lennék szorulva,ne keverjük össze légyszíves a köz érdekeit szolgáló szabályokat a "sápbeszedő" szabályokkal.
    2.Én soha nem mutogattam másra,hogy elkendőzzem a saját bűneimet,viszont Neked látom van olyan szabályrendszered amivel felmented magad,tudtommal ha nem tudsz egy műveletet végrehajtani a szabályok megszegése nélkül akkor nem kezded el...kettős mérce,vagy mondhatom úgy is,hogy kicsit nem lehet beszarni :U
    3.ne haragudj,de motoros futárként ahol tudjuk mennyire fontos teljesíteni és haladni,nehéz elhinni,hogy full szabálykövető vagy.
    4.Kimentél a paradicsomba és döngeted a melled mekkora szar itthon,mert London az álmok netovábbja ahol csend rend fegyelem és béke honol...ahol a motorlopás olyan mint nekem a kenyérvásárlás(segítek:mindennapos),ahol csak úgy savat küldenek az ember arcába,ahol motorral hajtanak be plazaba verik be a kirakatot és hajtanak el az ékszerekkel,ahol a bringás gázolásokkal tele a youtube,ahol a gazdag utcákon recsegtetik a ferrarikat bugattikat...ahol haveromnak szaladni kell a robógója után mert tolják efelé,de nem mer nekimenni a parasztnak mert közli hogy sav van nála?vagy hogy a lépcsőházából viszik el a lezárt bringáját?!
    Úszol a rózsaszín idealista ködödben és nem akarsz,szándékosan átlátni rajta és még osztod is az észt annak,aki messzebb lát,3 évig éltem Münchenben,voltam Londonban is,Hollandiában is...mielőtt azt gondolnád,hogy egy vidéki kis falu pöcegödréből írok úgy,hogy az indexes cikkből itélek meg valamit.

    Mr.Brightside

Új hozzászólás Aktív témák