Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz tboldi #51415 üzenetére

    Köszi!

    Burt1793, neked is. Igen, évek óta szemeztem már vele, pontosan ez a szín volt az álom.
    Kell az a fehér felni, pont ettől szép, jó nagy a kontraszt.

    csongi, köszi!

    Feree13, köszi! Egyezik az ízlésünk, látom te is váltottál egy szép fehér 1.2-esre. 5-6 év múlva nekem is az a cél.

    Xaels, köszönöm. Meg kell adni a tisztelet, térninggel akarok kezdeni.

    Mosquito34, kösz még egyszer. Mert ők csinálták az átírást, műszaki vizsgát, múlt héten csak lefoglalóztam és pénteken fizettem ki, rendszámra is kell majd a matrica, így az maradt náluk, illetve így kényelmesebb volt, régen ültem ekkora vason, nem akartam rögtön belecsapni a lecsóba egy 100km-es úttal, főleg úgy h ebből kb 40km-t most építenek.

    jaktib, köszönet. Bízom benne én is, szeretném megtartani a gyári kifogástalan állapotot.
    Hidd el, bennem is mevan a félsz, tartok is tőle. Egyébként bszott nehéz, 250kg körül van megtankolva, tolásnál izmozni kell rendesen. Szoknom kell még, ma próbálgattam az utcában, tetszik nagyon, de még nem voltam bátor.
    Gondolkodom még a gombán, pedig nem lenne rossz ha legalább egy eldőlés esetén nem verném össze rögtön.
    Egy fokozatkijelzőt viszont biztosan rakok rá, ez azért gáz h alapból nincs benne.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák