Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyGun

    őstag

    válasz canniball #25247 üzenetére

    Az 50-es simót élményben mérni egy SV650-hez mondjuk? Egy biztos, a simo tulajnak vajmi közös témája lesz veled, ellenben nekem már jóval több veled, pedig nekem Burgmanom van.... Mitől lenne a simó motorabb mint egy 200-as Tmax mondjuk? A hondajogosok-nak se lesz közös témája a nagyrobogósokkal. Há'nemtom melyiken jobb az élmény...de az biztos hogy más.
    Maradjunk annyiban hogy ÉN motornak érzem a burgonyát mert motorozni használom nem városi igás lónak, igaz melózni is ezzel járok mert azért 2 motort csak nem fogok tartani. De élmény motorozok, túrázok vele nem keveset, nem csak pöcsköszörúzök a főútvonalon vinnyogtatva tiltásig.
    Hamár itt tartunk a robogózással mitn fogalommal mindenki tisztában van, még ha ez egy mondva csinált motor kategória is.

    Aki itt topikol az motorozik függetlenül attól hogy motor-motor vagy roboó-motor.

    És eszemben sincs megsértődni mert lerobogósoznak :)

    [ Szerkesztve ]

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Új hozzászólás Aktív témák