Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz csongi #24948 üzenetére

    "Szerintem a megoldás, az általános iskolákban el kellene kezdeni oktatni a kreszt, kötelező tananyaggá tenném"
    Bazeg, ebben szerintem 100%-osan egyetértünk, ez tényleg pártállástól független! Sokkal jobb lenne, ha a "bízz Istenben, akkor nem ütnek el" helyett azt tanulná, hogy nézz szét, akkor nem ütnek el :D

    Sosem fogom megérteni, hogy általános iskola első néhány osztályában miért nem oktatják vagy 40 éve. Vagy 60. Agybajt kapok, hogy autós (motoros, satöbbi) kresz tanfolyamon tanítják (benne van az anyagban) például a gyalogos közlekedés szabályait... Vááááááá.

    "SUZUKI GSR 600"
    Hát, az a szokásos 600-as naked, mint a Hornet, vagy a Yamaha FZ6. Sportgép blokkja visszafogva 100 ló köré, alul semmi, 7-8000 körül viszont megvadul. Nekem személy szerint jobban tetszik az ER-6, SV650 (DL) motorkarakterisztikája, alul is van már valami, igaz forgatva nincs az az ereszdelahajam érzés. Hiába, 40 fölött már másra vágyik az ember :)
    Félreértés ne essék, nem leszólni akarom a 600-as nakedeket, csak öregvagyokénmárehhez :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák