Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz ujskodas #24730 üzenetére

    A simson meg a poniromet nekem sem marad ki az életemből :) Arról nincs szó, hogy ne boldogulnék el egy váltós motorral, sőt :). A gond a közlekedés.Én nem találom az összhangot a déli közlekedési morállal :)
    Kínlódás itt vazze, agyatlan a közlekedés, olyan sebességi tartományokban közlekednek, hogy az elképzelhetetlen. Motorral éppen nem esel át a kanyarba de képes előtted még kinyomott kuplunggal és fékezve kanyarodni. Egy zöld lámpán királyság ha 4 autó átmegy :D.Zöld lámpánál fékez, vagy lassít 40-ről fék nélkül.(egy élmény mögötte motorozni) Sáv váltást csak 30Km/h vagy azalatt képesek kivitelezni. A kanyarodó sáv elején megáll és kitekert nyakkal néz hátra, hogy mikor fogynak el az autók. Ez itt a megszokott az általános. Nah ilyen forgalomba azért sokkal kényelmesebb egy automata. Nem kell félre érteni a hsz-om, nem azért nem tudnék váltani, hanem mert a sok idiótára elég figyelni. Ez egy katasztrófa egy Pesti közlekedéshez képest. Itt találgathatsz melyikbe lenne jó. Tudom ilyenkor jön az elférek a kettő között is osztott sávos úton, de nem éri meg kockáztatni. Képesek a külső és a belső sávban egymás mellett haladni 40-el, miközben látja hogy ott vagy mögötte, de nem engedne el, inkább hátráltat. Évente Kb 50-60ezret letekerek vegyes üzemmódban a motortól a 3,5t ig.

Új hozzászólás Aktív témák