Új hozzászólás Aktív témák

  • HUfantom

    őstag

    válasz zsolt19900 #18346 üzenetére

    Mint vevőként a legjobb motort akarom. / Azok általában mivel a tulaj is tudja, hogy jó a felső szegmensben vannak / De természetesen annyi pénzért akarom megvenni mint a szét műnyákólt rosszul karban tartott, óra-tekert, hamisított szervizkönyves / otthon felejtettem de eladáskor már meglesz:) / , lefingott modellt.

    Cinikusság ON:
    Hiszen mindkettőre az lesz írva, hogy megkímélt állapot, frissen cserélve minden kopó alkatrész, évi max 1500 kilométer, vezetett szerízkönyv csak a legjobb szervizekbe hordtam, és persze szemem fénye volt sosem nyeleztem. Tegnap vettem rá új set gumit. Egyszer el akart dőlni, de aláugrottam így karc sincs rajta. Eltörte ugyan 3 bordámat de nagyon megérte mert így te megveheted és én nagyon rosszul fogok járni.....

    Senki nem fogja ráírni: azért adom el, mert nem tudom fenntartani. Nincs pénzem szervizre sem alkatrész cserére ezért magam megjavítok rajta mindent. Alkatrész haver haverjának a haverjának a bontójából lesz olcsón Legózni meg nagyon tudtam kiskoromban. De az összes csavart beleszakítottam, a gyertyákat már bele kellett ragasztani, meg ne mérd a kompressziót, mert nincs. Legalább az olaj miatt ne aggódj, mert habár csak a szentlélek tartja a helyén a leeresztő csavart, úgyse fog kifolyni azon már semmi. Azért van agyonmatricázva mert N+1 szer pereceltem vele, és a nyomait takargatom. A gumin nem azért nincs minta mert "slick gumi" hanem mert rajta van 0kmes korától. Szóval elismerem nagyon rossz gazdája voltam. De most te vedd már meg, mert nem akarok rosszul járni, kell a pénz újra.
    Cinikusság OFF

    Gondolom a két motor közül nyilván mindenki a felsőt kéri :C
    Persze csak ha igaz a jellemzés :))

    csabyka666
    Üzletben nincs barátság. :)
    Ott kemény érdek ütközések vannak, és sunyizás ezerrel... :)

    “Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

Új hozzászólás Aktív témák