Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsírkrétamen

    senior tag

    válasz dellfanboy #144871 üzenetére

    Igazad van, meg van a két motor között kb ~10kg különbség is. Szimplán csak meglepődtem rajta, tudtam hogy lesz különbség, de nem gondoltam hogy ekkora.
    Igen tudom, hogy nem jól ülök rajta, más motoroknál nem támaszkodok a kormányon. Valahogy ezen nem tudok úgy ráfogni a combommal az idomra, az Adv-nél azt is kényelmesebben tudom tartani (néha üres utakon szoktam pihentetni mindkét kezem, akkor combbal jól rászorítok, kisebb kanyarokat is lehet úgy abszolválni hogy nem fogom a kormányt). Köszi, a derékból tartásra igyekszem figyelni, de gyúrni is kéne, eléggé elpuhultam már.
    Nincs hálisten', de nem is szeretnék. Félek, hogy ezt is elcseszi, meg ez nem garos, nem férne bele, hogy minden hónapba vihessem újraprogramoztatni :DDD Jó volt amúgy a gyorsváltó, szerettem (amíg jól működött), de így hogy nincs, nem is hiányzik.
    Szubjektív vélemény, de vezettem már 390 Duke-ot is (szintén 2018-as), annál nem volt meg ez az élmény mit a Husky-nál, eszembe se jutott, hogy lecseréljem rá az Adv-t.

Új hozzászólás Aktív témák