Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz zgospel #133455 üzenetére

    Na igen... En siman nyari halos kabatot, kesztyut szerettem volna illetve vegre kipufogot.
    Elobbinel gondoltam megnezem hatha mondanak valami ertelmes arat a dainese.com akcio tukreben, de nem is volt az a szin amit szerettem volna meretben es majd dupla ar, kesztyubol kb semmi nem volt nyari, kipufogot pedig mar mondtam.
    Igy szepen elkullogtam es megrendeltem ugyan azt BazisMotoron fele annyiert.
    Annyira nincs buntudatom, vettem mar toluk uj motort illetve aprosagokat, asszony meg rendszeresen naluk veszi ilyen-olyan alkalmakra a Honda polot/pulcsit nekem. :DDD

    Azt mondtak marcius-aprilis kornyeken jon szallitmany. Oke addig nem lesz dog meleg, de valamit vennem kell, hogy csillapodjak tavaszig. :B

    Voltam mar tobbszor Mugen borben es Scorpion sisakban, de egy rossz szo sem volt. Mondjuk csunya is lett volna ennyi love otthagyasa utan. ;]

    Akra is ha igy halad akkor vagy elkullogok Bodisekhoz, vagy berendelem az SC-Projectet, ami legalabb mar comming soon statuszba kerult. Ettol fuggetlenul szeretem oket, korrektek, segitokeszek, ha van amit szeretnek akkor minden szuper es az az 1 alkalmam a szervizzel is teljesen rendben volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák