Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsírkrétamen

    senior tag

    Sziasztok!

    Szeretném idén letenni az A jogosítványt. Idén nyáron betöltöm a 24-et, A1-ről váltanék.
    Múltkor összefutottam az oktatómmal, aki azt mondta, hogy ez a 2 éven belüli kategóriaváltás úgy megy, hogy nem az A1 jogsi megszerzésétől számított 2 éven belül kell letennem az A-t, hanem az A1 sikeres kresz vizsgámtól számított 2 évben. Ez tényleg így van?
    Mivel online csináltam a kresz-t (etitán), meg tudom esetleg valahol nézni, mikor tettem sikeres vizsgát? (Hátha meg lehet nézni valahol, nem szivesen mennék el ezért az autós/motoros suliba. Azt látom, hogy mikor léptem be elsőre az e-titán felületére a motoros jogsi miatt, meg azt is látom, hogy a B-nél mikor léptem be elsőre és mikor teljesítettem az összes kurzust, de ennyit látok e-mailek alapján.)
    Nagyon jó lenne, ha meg tudnám úszni az ismételt kresz vizsgát (az ár miatt leginkább), csak június végén töltöm a 24-et, és nem mindegy, hogy július-augusztusig kell letennem az A-t, vagy november elejéig, amikor meglett a forgalmi vizsgám is.

Új hozzászólás Aktív témák