Új hozzászólás Aktív témák

  • gonger

    senior tag

    Sziasztok!
    Jelenleg egy Forza 300-as hajtok, előtte csak kisebbek voltak. Tavaly megszereztem az 'A' korlátlan jogsit, célom, hogy elérjek egy olyan szintre, ahol már magabiztosan kezelek egy 'A'kategóriás motort is, ennek érdekében - és lehet, hogy kicsit lassabban- de lépcsőzetesen haladva járok most a 300-as motornál, ami agglomerációból járva a várost, megfelelő eszköz. Motorban később egy HONDA NC750 a cél (vagy valami hasonló), ilyet vezettem már, túrás tempóban, utassal, de érzem, hogy bőven több volt benne, mint amit én ki tudtam motorozni belőle egy Balaton körön. Jelenleg munkába járásra, városi szaladgálásra van befogva a motor, nagyon ritkán, ha egy szabad szombat/vasárnap délutánom van a család mellett akkor elcsavargok a Pilisbe vagy valamelyik közeli tó környékére. Minden rendben a motorozással, de szeretnék lazább lenni, kanyarokban magabiztosabban döntögetni és tudatosabban játszani testsúlyáthelyezésekkel, ha ez nem nagyképűség ezen a kis vason.
    Ajánljatok nekem olyan motoros tréninget Budapesten vagy környékén, ahol fentiekre adnak jó alapot és nem néznek ki egy nagyrobogóval! Előre is köszi.

Új hozzászólás Aktív témák