Új hozzászólás Aktív témák

  • zgospel

    őstag

    válasz etnies #120090 üzenetére

    Az van kirakva motorosoknak, hogy veszélyes útszakasz. Na ebből találja ki aki először jár arra, hogy nagyot törik az ív :D

    (#120091) hugi0 9 éve vettem a Decathlonban egy bringásnak tűnő hátizsákot. 20 literes, van benne belül egy zseb amit laptoptartónak használok, tökéletesen passzol. A háta merevített és ívelt, ahogy a pántok is egy kicsit. Legalább heti, de gyakran napi szinten volt használva, mindenre is (gyalogtúra, biciklizés, munkábajárás, 1-2 napra bepakolás, motorozás, stb stb). Soha nem takarítottam le :D ezért külsőre már megfakult, de se egy varrás nincs kijőve rajta, se semmi. Nagyon praktikus az elosztása, jók a zsebei, alapból vízálló de van belevarrva huzat nagy zuhéhoz is. Eláztam már benne százszor. Szóval a kinézete kezd megkopni, de más baja nem igazán van.
    Kerek 8 ezer Ft volt anno. Életem talán legokosabban elköltött 8 ezer Ft-ja volt ez :D :D

    Ezek után itt van ez a Kriega R20 ami nagyon tetszene, de 53 ezer Ft az nekem irreálisan drága egy olyan cuccért, ami szinte alig tud többet az én 8 ezres tatyómnál. A 25 literes verziója meg 61 ezer.

    https://www.flickr.com/photos/zpapa/

Új hozzászólás Aktív témák