Keresés

Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Gaboman #23065 üzenetére

    egyszerű, ez a legjobb szó rá.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • Boci_83

    őstag

    válasz Gaboman #23065 üzenetére

    Elmondanám nektek, hogy ő a közönség felé ilyen csak. Ha személyesen beszéltek vele akkor nem így adja elő magát. Az oktatáson is így volt. Nem tudom Ali_G hogy gondolja, de szerintem az első oktatáson sem volt mindíg ilyen, és a 3. szinten nem volt senki sem innen a PH-ról, (én igen.) ;] . Mindaddig jó fej volt, értelmes és egy másik ember, ameddig be nem kapcsolták a kamerát. Kamera előtt is van egy arca ami teljesen más, és a mindennapokban is van egy amit ugyan nem ismerek, de az nem ugyan az.
    Pont a múlt7en beszéltem vele telefonon mert haveromnak kellene ruha. Ő intézi, az én ruhámat is rajtuk keresztül hoztam ki a boltból.
    Hozzáteszem amit kamerán keresztül mutat, az a stílus nekem sem tetszik, de egy biztos, Motorozni nagyon jól tud. Közülünk senki nem fog úgy mint ő. :U
    Úgyhogy véleménye lehet mindenkinek, az pont olyan mint a segg, mindenkinek van belőle.. De hogy belenyúl a dolgokba, és odamondja, sőt szerintem igaza is van jócskán az biztos.
    Ez nem feltétlen neked szólt, hanem a témához...

    Kasza08 marketing szöveg. Nekem volt AGV sisakom. Zajos, sokat tágul, nagy sebességnél rámászott az arcomra, és a páramentes plexi egy hatalmas nagy átb@szás. Úgy párásodik ahogy csak lehet. Ez van az alsó kategóriás K-series sisaknál is, és a GP-pro sisaknál is. Haveromnak az van, neki is párásodik. A Pinlock pedig kb 8000 Ft, vagy vannak ténylegesen páramentes plexik is, de azok is drágák. Egy másik ismerősömnek Lazer sisakja van, amin akárhogy fújod rá a levegőt, nem párásodik, és a kiállításon néztem KBC sisakokat is, azon is olyan plexi volt ami nem párásodott.
    Nekem egy Shoei sisakom van most, annak is párásodik a plexije, de nekem bent van a pinlock, és igy semmi pára sincs. Ennek ellenére kis sebességnél nekem fel van hajtva a plexi, mert is szoktam meg az AGV-nél. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    **********

Aktív témák