Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz b_f #56788 üzenetére

    Természetesen amit kaptam semmi köze az EDAC-hoz.

    Gondolom nem tetted szóvá a kicsolmagolás után, de akkor kellett volna visszaküldeni. Létezik amúgy 300W-os pico psu, meg lehet hozzá venni 300W-os kockatápot is, olyasmit kellett volna keresni, hadd maradjon tartalék.

    Érdekes amúgy, nálam lcpower házakban vannak paneltápok gyárilag, van, amelyik 2012, másik 2014 óta megvan, és működik hiba nélkül, volt, amiben évekig használtam i7-6700-as procival kis konfigot, szóval a napi 12 órán keresztüli 50-60w-ot bírja 10 éven át, én kísérleteztem vele, és stressz tesztek alatt elment a fogyi 100W-ig is mindenféle lekapcsolás nélkül, aztán cseréltem i7-8700-ra, és ott is egy aida teszt vitte fel 120W fölé a fogyit, hogy lekapcsolt, de az sem hiba volt, hanem védelem, az a kis ház a benne lévő paneltáppal a mai napig működik. Van itthon 160W-os pico psu, még nem teszteltem, de gondolom az simán bírná a folyamatos 100W-ot.
    Az adaptered 19V-nál ad le 6.3At, épp csak 120W, valószínű a folyamatos terhelés 100W vagy alatta jó neki. Ezek szerint sikerült kifognod egy gyenge minőségű terméket, láthatóan 4-5x-ös áron.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák