Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz .mf #2523 üzenetére

    Sajnos a lap, amit ajánlottál nem kapható hivatalosan idehaza :(
    Még a Zotac forgalmazók is csak VGA-t tudnak adni per. pill. :O
    Ami az árakat illeti, ha levonom az árakból a postaköltséget, akkor kb. 1000-1500.-Ft-al kapok érte kevesebbet a boltban, mint amit írtál, viszont az alaplapot is 3000.-Ft-al olcsóbban kapom, mint a neten talált legolcsóbb helyen, és még csak postaköltség sincsen rá. Vagyis kb. ugyanott vagyok, mintha itt, a PH!-n adnám el :U
    A lapért itt a legmagasabb ajánlat 7-8.000.-Ft volt (hirdettem itt is), a prociért meg 11.000.-Ft hűtővel, és postával együtt (persze utánvét, ami nekem plusz kiadás, ha én fizetem a postát).
    Marad volna legjobb esetben is 15-16.000.-Ft-om, amit a boltos is majdnem megad érte (eddig 14.000.-Ft az alku), plusz még az Intel lapot is viszonylag olcsón szerzi be. Bár kevés az összeg, de a semminél még mindig jobb. :U
    Ami az eredeti tervemet illeti, nos igen, Atomban gondolkoztam sokáig, de a Zotak beszerezhetetlensége, és az olcsóbb D510 MO Intel lapocska vérszegénysége miatt elvetettem az ötletet. Marad a mini ITX, mert tetszik, de nem a páromnak, hanem nekem, és ő meg megkapja a én AMD Athlon II X3 435 procimat az Asus M4N78-VM lapocskával, ami megközelítően megegyezik egy Ionos Atom árával, de teljesítményben mégiscsak túlmutat rajta, én meg benevezek egy ITX-be, és ismét az Intelbe :B
    A házkérdés meg nem kérdés, mert egy vékony mATX BookPC, vagy CubePC ház is nagyjából egy ITX ház árában van, szóval egyre inkább ez az, ami felé hajlok, és mindenki jól jár :K

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák