Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz DravenMoral #72809 üzenetére

    Mert a garanciát arra a tbw-re adják meg, amennyit kiírnak rá. Persze ez nem azt jelenti, hogy ha eléri az ssd azt a méretet, akkor elromlik. De nyilván, minél több van feltűntetve, annál biztosabbak lehetünk abban, hogy tovább fogja bírni.

    Értem én, hogy mi lenne a gyártó szándéka a TBW értékkel, viszont ennek technikailag semmi köze az írástűréshez, főleg úgy nem, ahogyan régebbi eszközöknél történt... De jobb példa nem is kell, mint a két szóban forgó eszköz, a vak is látja, hogy marketingesek határozzák meg a TBW értéket! Épp a durván jó írástűrő 850 Pro-nak csak negyede lenne a TBW-je, mint az azt követő 860 Pro-nak? Mennyire hihető ez? Viszont látjuk, hogy a 850 Pro-nak 10 év a garancia ideje, ezt felezték a 860 Pro-nál és ezért írtak oda 4x annyi TBW-t, hogy kompenzálják vele a feleannyi garanciát! Sokan figyelik ezt a TBW értéket a leendő vásárlók közül is, pedig lényegtelen információ. Te viszont emlegeted gyakorta, igaz írástűrés néven, emiatt írzam, hogy szerintem nem célszerű ezt ilyen kiemelten kezelni. Különben meg formailag igazad van és nem is akartam neked lelkibánatot okozni, hogy ezt a fenti dolgot már két alkalommal is megemlítettem. :) :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák