Új hozzászólás Aktív témák

  • radi8tor

    MODERÁTOR

    válasz dannyl #33307 üzenetére

    Van egy mondás, hogy azt kapod amit adsz. Szívesen segítek, ha úgy látom segítségre szorul az illető. Bár az "annyira túlságosan nem is érdekel" kicsit ellentmondásban van azzal, hogy már a harmadik hozzászólást írod róla. :U
    De nálad azt látom csak kötözködni jársz ide, ezért megkérlek, hogy ezzel a tevékenységgel hagyj fel a fórum területén!

    A "kutatómunkát" elvégeztem helyetted azzal, hogy belinkeltem a PDF-et, neked csak el kell olvasnod. 10 oldalas dokumentumról van szó, benne 2 oldalnyi hasznos információval.
    De mivel már ennyit rászántam a dologra, szeretném, hogy legyen valami értelme is.

    leginkább 4k méretű adatokkal terhelik az SSD-t (67%) - ha filmeket, akármit másolsz rá akkor az nem 4k méretű adat lesz.
    Nem csak az üres helyeken zajlik a terhelés, hanem a teljes feületen meghatározott sorrendben/módon.
    Ha te egy belakott SSD-t terhelsz ennyi írással, akkor sokkal hamarabb el fog használódni, mint a JEDEC Standard No. 219 teszt során mivel te csak a szabad területet használhatod írási tesztre.

    Tehát Kingston arra vállal 3 év garanciát, hogy túl fogja élni az SSD, ha a fenti (nem hétköznapi körülmények) mellett naponta 330 GB írás keletkezik a meghajtón.

    ⭐ Stella

Új hozzászólás Aktív témák