Új hozzászólás Aktív témák

  • #16514048

    törölt tag

    Sziasztok!

    Grafikus munkákhoz, animációkhoz, 3D tervezéshez szeretnék notebookot venni, a keretem 300-350k lenne. Ami mindenképp kell: Full HD kijelző (lehetőleg 17" és matt), sok-sok RAM, 1 TB HDD + SSD. Körülnéztem, hogy mik vannak ennyiért, és az Acer Aspire V3 tűnt a legszimpatikusabbnak, konkrétan erre gondolok; itt az opcionális +8GB RAM-mal és win8-cal is kijön 345 000-ből, ami még pont belefér a keretbe.

    Viszont ettől olcsóbban lehet kapni Dell és Lenovo laptopokat is hasonló, illetve kicsit jobb specifikációkkal, de én ezektől egy kicsit félek. Nektek mi a véleményetek, érdemesebb kiadni többet az Acer-ért, vagy a másik két gyártó termékei is vannak olyan jók és megbízhatók? Esetleg valami teljesen mást ajánlanátok?

    Hardveres téren nem túl nagy az ismeretem, ezért azt is szeretném megkérdezni, hogy az i5 és i7 processzorok között van akkora eltérés teljesítményben, hogy az utóbbit érje meg megvenni, vagy bőven elég az i5 is?
    Szerk: kicsit visszaolvastam, azt hiszem az utolsó kérdésemre meg is van a válasz. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák