Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsiráfnyál

    aktív tag

    Üdv,

    Kérdeztem már hasonlót itt a topic-ban, de változott a kérdésem, ezért hasonlót kérdezek megint, de máshogy. :U

    Második monitornak keresek "álló" (vertikális ?) monitort, de nem 16:9-es arányban, hanem annál kicsit alacsonyabb (1:1-hez közelibb) kialakításban.

    A problémám, hogy szélességében kb egy 5:4-es 19"-os monitor szélességére lenne szükségem (kb 38 cm, ha úgy tetszik), ennek pedig 16:9-es arány esetén egy 27"-os monitor felel meg, ami viszont állítva így jóval magasabb (kb 63 cm), mint amire szükségem lenne.

    Igazság szerint inkább 5:4-es, vagy ahhoz hasonló arányú monitort vennék, ha lehetne, de sajnos nem lehet (én legalábbis sehol sem találok ilyet, kihalt állatfajnak tűnik).

    Találtam olyan [monitort], ami egész szimpatikus, csak egyszerűen túl magas (ha egy 15 cm-el alacsonyabb lenne, már megrendeltem volna).

    A kérdésem tehát, hogy létezik-e ésszerű árban (50-100 ezer Ft) kapható álló / vertikális monitor, aminek a szélessége legalább 38 cm (5:4 / 19"), viszont nem 16:9 képarányú, hanem (állítva) alacsonyabb kialakítású (durván max 50 cm magas) ?

    Köszi előre is ! :R

Új hozzászólás Aktív témák