Új hozzászólás Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    Sziasztok!

    Kellene egy monitor.

    27" -os, 2560x1440 -es.

    Ami megbonyolítja: játszom is és fotózom is, úgyhogy mindkettőnek meg kellene felelnie. De mivel nem csés vérpistike vagyok, nem kell a 230 terahertzes 0,000001 femtosecundumos csoda, a jelenlegi DELL P2414H -m is tökéletesen kiszolgálja a játékomat, azonban a 60FPS-nél alacsonyabb FPS szám + TrackIR ütközés miatt nem ártana, ha együtt tudna működni az nVidia G-sync -jével. Főleg, hogy a normális teljesítményhez kell majd új VGA is, mert a jelenlegi 1080p -ben sem tudja folyamatosan tartani a 60FPS -t. Először amúgy azt szerettem volna, de az előbb nézegettem, hogy a 1080p --> 1440p váltás nem feltétlen a pixelszámmal arányosan növeli a terhet a videokártyán, így először inkább a monitort venném meg, és a teljesítményvesztéstől függően az új VGA -t.
    A fotózás nem, profi szint, arra is teljesen jó a mostani, kalibrált P2414H. Gyakorlatilag ez lenne az etalon a képminőségben, de jó lenne a G-Sync.

    Keret: max. 250-300K.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Új hozzászólás Aktív témák