Új hozzászólás Aktív témák

  • Mephike

    senior tag

    válasz Mephike #97657 üzenetére

    Kibontottam a tesztre kapott Glorious Model D2 Pro-t, és egy kicsit használtam. Saját véleményem a következő.
    - A forma rendben van, a régi Model D-t is imádtam, ez pöccre ugyanaz a forma, szóval ez annyira nem lepett meg.
    - Az felülete textúrázott, ami oké lenne, viszont az anyaga annyira nem nyűgözött le, mint a Lamzu Thorn tette azt pár hete. Bár nekem nem izzad általában a kezem az egereken, ezen viszont mintha éreznék ilyet, de ezt majd 1-2 óra CS2 eldönti.
    - A görgő rendben van de közel sem olyan taktilis, mint a Lamzu egerén.
    - Az egér csúszása valahogy nem oké. Ha felfelé tolom az asztalon, akkor kicsit karistol. Először azt hittem az egérpadon van valami, vagy a felragadt valami az egér aljára. Próbáltam másik két egeret is, ott természetesen nincs ilyen. (Be fog ez kopni?)
    - A jobb egérgombnál oldalt a gomb túllóg az egéren. (Nem tudom ezt jól leírni.) Minden alkalommal amikor ráfogok az egérre, megvágja ez a kiálló perem a gyűrűs ujjam, nincs meg az egérnek az íve. Ha már fogom az egeret, akkor ezt nem érzem, de akaratlanul is odanyúlok néha és ez bizony eléggé zavaró így.
    Maradjunk annyiban, hogy ez így érdekes. Pár napot használom az egeret és utána meglátom mi lesz, hogy megváltozik-e a véleményem.

Új hozzászólás Aktív témák