Új hozzászólás Aktív témák

  • gorgo

    őstag

    Basszus!

    Egy marha rossz vicc áldozata lettem! Mégpedig vettem egy Microsoft Comfort Optical Mouse 3000-t. Otthon majdnem sírva fakadtam. Kezdve azzal, hogy a netbolt honlapján DOBOZOS termékként szerepel, én meg egy zacskóban kaptam egy OLCSÓ KÍNAI SZART. Legalábbis annnak tűnik. Tapintásra tragédia, 500 forintos összehányt kacat kategória, olcsó műanyagból. Mivel nincsenek úgymond gombjai, hanem a hátán lévő műanyag lemez alakul gombbá, ezért amikor jobb/blllal kattintok -mivel nincs rendesen leragasztva a fedőlemez- a tenyerem alatt MOZOG!!! A görgőgombot szinte ránehezkedve, tenyérrel lehet benyomni, szabályszerűen külön oda kell figyelni amikor meg akarja nyomni az ember!!
    A negyedig gomb totálisan nem áll kézre, arra is ''rá kell koncentrálni'' ha meg akarom nyomni. A mikrokapcsolók hangosak, ezen már meg sem lepődtem...

    Ez microsoft?!?!?! Vazze, ezt tömjénezik az emberek????
    Sajnos szétvertem az előző Logitech MouseMan-t (3éves korában semmi baja se volt, csak egy dühroham áldozata lett), de az még szétverve, görgő nélkül is jobb. (csakhát görgő kitört):

    Na, azért vannak pozitív dolgok is: a görgő működése (kattintástól eltekintve) nagyon tetszik, gyors, sima. Az 1000 dpi (bár csak ma fogom tesztelni) érzésre megvan, jobb, mint a Logi 400 dpi-je, flottul, simán siklik és pontos. Kár, hogy kevés jó mellett sok a negatívum...

    "Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

Új hozzászólás Aktív témák