Új hozzászólás Aktív témák

  • iamthesonar

    aktív tag

    cvn69: hat a te dolgod mire koltod a penzedet ez a topik csak tapasztalat cserere szolgal. en speciel a samsungot semmibol sem vennek... ha tv akkor radobok 10-15 ezret ott a panasonic eg es fold... ha telefon inkabb nokia vagy motorola es ugyan az az ar... tehat a samsung tipikusan eladom az olcso kinai szart egy jolhangzo vilagszerte ismert nev alatt tipusu ceg... a tvk kozul akit en ismerek 70-80%ban samsung tv tulajdonosok es nezem a kepet es kivagyok tole hogy ennyibe kerult ez a tv (ugyanannyi max +10k es ott panasonic vagy toshiba paneles orion).. akik meg regen vettek olyat mind arra panaszkodtak hogy lejart a gari es tonkrement... a telefonok nekem volt 3 samsung is.. LASSU!!!! mar a menuben is.... az erintokepernyoje mukodik de hanyagolhato... baratnom mp3 lejatszo 1 ev utan dobozhang gariztatnad aszongya: ez mukodik... :C samsung :C ellenben barmi amit eddig vettem MS termeket evek ota mukodik hibatlanul es kiszolgalja a tulajdonosat...(pl.: eger billentyuzet xbox es tartozekai) max tenyleg a korrekt aron levo notebookjaira tudom azt mondani ar ertek aranyban vennem en is...

    t.imi: igazad van. de legalabb az utolso 3-4 oldalt....

    -=Libria=-: en ajanlom a deathaddert. es azert eleg sok helyen lehet kapni... azzal nem lesz gond mindennapi hasznalatban.. a masik amit meg ajanlani tudok hasonlo ar es hasonlo fogas az a microsoft intellimouse explorer 3.0. az tuti kis eger ilyenekre amit te mondasz csak lehet kicsit tovabb el mint a deathadder... a razereknek tipikus konstrukcios hibajuk a zsinor. eleg vekony. ha notihoz hasznalod es szallitod akkor sokat gyurod tekered a zsineget... ezesetben inkabb a 3.0at vedd mert annak masszivabb a madzagja.

    Benyaking: en counter-strikeot jatszottam 7 evig versenyszeruen. mar 3 eve nem jatszok. "Amugy olvasgattam a mamba topikjat es csak egyket embernek nem jott be de azok kozott sem volt problema az erzekenyseg/pontossagal." hat ha mint egyeduli skinhead bemesz 300 afro emberke koze te sem fogod hangoztatni fasiszta nezeteidet...(mindenkitol bocsanat a hasonlatert de lehet igy megertik az emberek) wireless modban a 1ms az valojaban 12-18ms... nem volt gond a pontossaggal... nemtudom melyik egeret nezik... amugy meg 9000000dpin es 100000000hz nem is fog eljonni a lezer hibaja ott max annyi hogy alaraksz egy fuzetet mert nem szereti az asztallapot es ugyanugy mukodik ahogy azt egy verpistike elvarja... en megneztem es amit elvartam tole azt meg csak meg sem kozelitette... de a fo problemam az volt vele hogy kenyelmetlen volt es onnantol nalam az mar bukta dolog meg akkor is ha jo a senzora... ennyi...

    [ Szerkesztve ]

    Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

Új hozzászólás Aktív témák