Új hozzászólás Aktív témák

  • iamthesonar

    aktív tag

    Motion_Blur: hat akkor ezzel sem lettel beljebb. a kenyelem a legfontosabb. en is azt mondom hogy akkor rendelj inkabb ebayrol egy mx1000et ha azt talaltad jonak mintsem vegyel telleg meg 1et hogy aztan azt is veszteseggel eladd.

    sith7: sajnalom en nem neztem meg a progit. csak utana olvastam a dolgoknak es tobben irtak forumokban hogy ezzel lehet mindenfelet... azert mondtam nezd meg hatha tudod hasznalni. en nem elek ilyesmivel...

    flash-: szerintem valami leltari vagy uzleti kodjelzes lesz az EL az elejen vagy valami mas szinezetu kulonkiadas de igazabol nem talaltam ilyet. az mx518 az mx518. nincs kulombseg max a szine. 10k-ig lehet tobb egeret is venni amit en ajanlanek de mint mondottam olyat vegyel ami a te kezednek abszolut kenyelmes! ha nemtudod azert vess egy pillantast az microsoft intellimouse explorer 3.0-ra vagy a steelseries kinzu optical-ra. ezek is faszak es 8-9k.

    [ Szerkesztve ]

    Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

Új hozzászólás Aktív témák