Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    Sziasztok,

    Ez a Model O rágcsáló tényleg annyira brutality? Mindenhol mindenki el van ájulva most ettől és bár nagyon szeretem a G403 egeremet, de megrengetett most a hitemben és kíváncsi lettem.

    A kis hexagonok nem tetszenek a tetején, elhiszem, hogy így 4-5 grammal kevesebb, de takarítani biztos nehezebb mint egy 403-mat. A kábele is kérdés számomra, lehet hogy most ez a divat kábel megy, de ez tényleg jobb, mint egy hagyományos szövött kábel egy zowie mouse bungeeba téve? A magassága nekem kimondottan kevésnek tűnik, először így formára azt mondtam, hogy hát ez egy deathadder gyakorlatilag, ami szintén kényelmes volt nekem, de utána néztem meg, hogy annál a Model O lényegesen alacsonyabb. Az oldalsó gombjai kifejezetten elérhetetlennek tűnnek így ránézésre nagyon elöl vannak és kicsik is. Hasonlításképp a G403-nak hatalmas oldalgombjai vannak és közel is vannak elhelyezve a nagyujjhoz, az nagyon kényelmes úgy.

    Szóval nemtudom, elgondolkoztam rajta, a hype miatt, de látom előre a hátulütőit.

Új hozzászólás Aktív témák