Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    Na közben tovább probálgattam, h meg tudjam fogalmazni ,h mi a furcsa és megtaláltam ,megpróbálom elirni! nagyon bizakodo vagyok, mert csak játék közben csinálja, az asztalon nem.... (most egy 1000hz, 1800dpi-s beállitás van a driverben, 3500dpi nem is érdekel, elég ez is böven sztem)
    Szóval: elinditom a játékot (cs1.6) és már a menüben érezhetö az alábbi probléma: huzom oldalra szépen lassan ovatosan az egeret és elkezdem közben icipicit lefele is huzni, de ezt a lefele mozgást nem követi le azonnal hanem csak oldalirányban mozog tovább és csak nagyobb eltérésnél kezd el lefele is mozogni a kis nyilacska de ezt asztalon nem csinálja, asztalon gyönyörü iveket tudok huzni, bent a játékban meg szaggatottan, szögletesen követi csak a mozgásomat a kurzor. szoval az elözö kommentben leirt felvetéseim egy része tárgytalan ( gondolom a 3500dpi-s panaszom ennek a problémának a felnagyobbodása volt, h ugy éreztem mintha ugrálna, közben csak szaggatottan követ és nem tudom ráhúzni a kurzort pontosan a célra, mert annyira szögletes a mozgása ) erre a problémára keresek választ
    remélem érthető voltam, plz segítsetek! Köszönöm!!

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák