Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz kemotox #52133 üzenetére

    De, ugyanaz. És ezek szerint te nem érted, miről van szó, már bocs. Ahogy írtam, az izopropil alkohol mindenhol izopropil alkohol és sehol nem etanol, vagy benzin. Ezek teljesen különböző anyagok. Más vegyületek, nem lehet keverni a nevüket. A káposzta sem "karalábé" és nem "karfiol", akárhol is veszed vagy kéred ki, legyen az sarki zöldséges, a helyi kispiac, vagy mondjuk a Tesco. A káposzta az mindenhol káposzta. A nyúl meg nyúl, és nem "róka".

    És igen ő segített neked, ezt az érdemeit nem vitatta senki. Én pedig nem leugattam és elküldtem a halál f@szára, csak értetlenkedésemet fejeztem ki, hogy hogyan hívhatják az izopropil alkoholt "benzinnek" a gyógyszertárban, amikor ez nyilvánvalóan képtelenség. Speciel minden gyógyszertárban kapható 70%-os etanol, és lehet (valószínű) valami tisztított benzin meg valamilyen töménységű izopropil alkohol oldat is. Viszont ha bemész a gyógyszertárba és "benzint" nyögsz ki a pultosnak, nem fogsz izopropil alkoholt kapni, mert az nem ugyanaz. Sem idézőjellel, sem anélkül. Érthetőbben már nem tudom elmagyarázni...

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák