Hirdetés

2018. június 22., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-04-09 02:10:41

IT café

Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2018. 04. 03.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás
Mostantól a Discord-on is elérhetőek vagyunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#52351) zzola válasza dobragab (#52350) üzenetére

zzola
(PH! félisten)

Idehaza lehet egyáltalán ilyet kapni? Nem ismerem a terméket...

(#52352) dobragab válasza zzola (#52351) üzenetére

dobragab
(Topikgazda)

Amazon vagy apró.

Egérpad topikban nyugodtan keress rá.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#52353) izee válasza Vanir (#52344) üzenetére

izee
(senior tag)

otszaz Forint, aztán forraszt vagy megkér valakit, hogy forrasszon... mert a népek egy része forraszt, egy másik része meg meg akarja úszni 500Ft-ból a betanulást és a pákát, de azt már elköltötte 2 japán Omron kapcsolóra.

144hz megvitatva: https://prohardver.hu/tema/quake_champions/hsz_1822-1866.html

(#52354) MaTpr0F válasza izee (#52353) üzenetére

MaTpr0F
(senior tag)

Na igen.
Plusz ha vidéki vagy, akkor a szakinak elküldeni oda-vissza kb. 1,5-2e a posta, ha azt akarod, hogy meg is érkezzen amit elküldesz.

Máris lesz az "500 Ft-os" tételből 2500-3000, mert hát csak adok a mesternek 2 sört (feltételezvén, hogy nem kér díjat a munkáért).

[ Szerkesztve ]

(#52355) zzola válasza dobragab (#52352) üzenetére

zzola
(PH! félisten)

Meg is találtam itt/ott, köszönöm!

(#52356) izee válasza MaTpr0F (#52354) üzenetére

izee
(senior tag)

Szerintem mindenhol van egy tv szerelő, aki rávehető egy forrasztásra.

144hz megvitatva: https://prohardver.hu/tema/quake_champions/hsz_1822-1866.html

(#52357) ivana válasza izee (#52356) üzenetére

ivana
(PH! addikt)

Mondjuk szerintem a páka olyan dolog mint a 10-es kulcs, vagy a kombinált fogó, egész egyszerűen kell, és bármikor kellhet. Szerintem ilyen tök sima dolgokra mint egy elszakadt hosszabbító is használom havi kétszer.

(#52358) zzola válasza Vanir (#52344) üzenetére

zzola
(PH! félisten)

Olvastam, hogy akár fél év alatt is besz@rnak a mikro kapcsolók az egérben. Ezeket honnan tudom beszerezni, ha a DA mellett teszem le a voksom?
ebay-es takasta12 eladó azt írja:
@COMES WITHOUT RETAIL PACKAGING
@3 Month Limited Warranty

Ezek szerint ez bulk és valóban eredeti lenne?

(#52359) SP!T válasza zzola (#52358) üzenetére

SP!T
(PH! addikt)

Pl falcoon hardverapón hirdet 500-ért párjával.

(#52360) .LnB

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

(#52361) Vanir Köszönöm szépen a választ! :R

Srácok, most kint van itt Ph!-n az az Ozone 3k egér. Annak a szenzoráról mit tudtok mondani? Formára tetszik, és az ára is. De ha nem jó akkor marad az 1.1 meg a 3.0

Pixart 3320 az optika benne.

[ Szerkesztve ]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#52361) Vanir válasza .LnB (#52360) üzenetére

Vanir
(Topikgazda)

Ránézésre Zowie FK koppintás, de ez a szenzor abszolút nem bír annyit, mint azé. Szerintem jobban jársz a mikroszoftokkal. :)

Heedless herds that can't perceive / The mouth of man only deceives / Laced in silk and golden weave / Bearing malice, wrought by thieves

(#52362) kemotox válasza .LnB (#52360) üzenetére

kemotox
(PH! addikt)
LOGOUT blog

3320-ra Dev (Pixeles eladó) a Facebookos Gamer Bazár csoportban megmondta, hogy mennyire király, és sokkal jobb a 3310-nél. Azzal érvelt, hogy azért, mert újabb, meg ő sokkal jobban ért hozzá. Meg hogy az stabilan tud 1000Hz-et. Mikor kérdeztem, hogy és akkor mi a helyzet a fostos PCS-vel (a gyártó által írt adatlapot linkeltem neki, amin feketén-fehéren állt, hogy egy fos), arra már nem válaszolt. Azt meg sem mertem neki említeni, hogy a polling meg inkább az FW-n és a hardware többi részén múlik, baromira nem a szenzoron, hisz láttunk már 1 kiló főlé húzott patkányokat is. Na szóval a lényeg, hogy vedd meg azonnal, mert überkirály. ;] ;]

Nemtom van-e közületek abban a csoportban valaki (Phenomon kívül :P), de fantasztikus amik ott mennek. Egy közhelyeket és sztereotípiákat gyűjtő tégely. Fantörpikus. Mikor azon vitatkoznak a kisgyerekek, hogy az X klán matricás fos jobb, mint az Y klán matricás fos, mert X jobb csapat, meg hasonlók.
Meg a "mit vegyek" típusú kérdésekre mindenki leírja, hogy ez meg az a legjobb, mert neki az van. Nem hiába Pixelesek csinálták azt a csoportot. Nagyon fellendíti az eladásokat :D

"Ha mindenképpen eltökélt szándékod az, hogy csúnyán meg akarod bántani a szüleidet és nincs merszed ahhoz, hogy homoszexuális legyél, az a minimum, hogy a művészetekbe mártod magad!"

(#52363) .LnB válasza kemotox (#52362) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Jajj istenem Mr.homlok.. bár ne említetted volna. :D Nem vagyok semmi ilyen hülye csoportba. Only ph! :D Bennetek legalább bízok.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#52364) Tewe013 válasza kemotox (#52362) üzenetére

Tewe013
(senior tag)

Kodiak egere óta én is benne vagyok, az valami "zseniális" amit ott megy. :DDD Devről azelőtt se gondoltam azt, hogy valami zseni, de amiket ott írogat körülbelül amőba szinten van. És utána gondoltam bele, hogy ő ad a tízéveseknek tanácsokat akik messiásként néznek fel rá. Kész vicc.

(#52365) Evil Snowman válasza Tewe013 (#52364) üzenetére

Evil Snowman
(senior tag)

Kaphatok linket srácok? :DDD

#1NZ-FE , CA18DE#

(#52366) demerion válasza kemotox (#52362) üzenetére

demerion
(fanatikus tag)

Az összes nagyobb csoportban megy az ajánlgatás össze-vissza, annyiszor olvastam különböző helyeken hogy a hama és az a4tech egerek a világ legjobbjai és a razer és tsai csak hulladékot gyárt, hogy ha így folyatják tényleg veszek egyet ;] Ja persze ha beírsz akármi konstruktívat te vagy a rossz és mindenkinek mindig az a legjobb ami neki van, függetlenül bármitől. Annyiszor kaptam már meg, hogy a g100s és a razer da rossz, hogy meg sem merem számolni.

(#52367) kemotox

kemotox
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ja meg most írta egy csávó nagy büszkén, hogy aliexpress milyen jó, mert egy csomó mindent vett olcsón, és hibátlanok, meg megjött rendesen. 3000 ezres Abyssus az egyik. Nem volt szívem leírni neki, hogy az kb 99%, hogy hamisítvány, meg hát azért sem, mert oláh nagy ugatás lett volna úgy is csak.

"Ha mindenképpen eltökélt szándékod az, hogy csúnyán meg akarod bántani a szüleidet és nincs merszed ahhoz, hogy homoszexuális legyél, az a minimum, hogy a művészetekbe mártod magad!"

(#52368) ada19

ada19
(senior tag)

Sziasztok,

G100s-hez ez az eladó megbízható?

eBay US
eBay UK (elvileg ugyanaz az eladó)

Csak 1 ajánlást láttam hozzá, mulkin-t írja mindenki de neki most nincs, és 3 is kellene. :)

Köszi!

Mégsenem

(#52369) szmayer1

szmayer1
(senior tag)

Sziasztok.

Esettleg erre valaki :F

iPhone SE 64, MBA2016, 6700K AsusZ170, GTX 1080G1, 16RAM,stb, Nikon D7000, D3300, 50 1.8, 35 1.8, 18-105, 70-300vr, stb

(#52370) .LnB válasza Tewe013 (#52364) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Még ha csak tanácsot adna!! De az a Cs akadémia amit indított?! Vak vezet világtalant. :D

(#52371) dobragab válasza szmayer1 (#52339) üzenetére

dobragab
(Topikgazda)

Bocs, kimaradtál. :W

A "kicsi egerek" alatt mit értesz? A 10-15k közötti szimmetrikus egerek zöme egy méretben van, alig van különbség. Illetve azt jó lenne eldöntened, hogy claw/finger, vagy palm.

Ha palm, akkor annyiért nincs szimmetrikus, csak árban fölötte a Mionix Avior 7000, és a nagyobb Zowie-k. Ha nem nagy a kezed, akkor Kana v2 is szóba jön.

Egyéb esetben G100s, Sica, Kana i-Cafe, esetleg Abyssus, Lua vagy Maurus.

(#52372) TeebyKay válasza ada19 (#52368) üzenetére

TeebyKay
(őstag)

Igen :K

(#52373) Vanir válasza ada19 (#52368) üzenetére

Vanir
(Topikgazda)

Az ocral911 és wowbigpapa nevű eladóktól nyugodt szívvel lehet vásárolni, mindkettő megbízható.

Heedless herds that can't perceive / The mouth of man only deceives / Laced in silk and golden weave / Bearing malice, wrought by thieves

(#52374) zzola

zzola
(PH! félisten)

Srácok ez lenne a Roccat Kone Pure Optical Black Edition? Német amazonon keresztüli vásárlásnál EU-ban lehet valami féle garanciát érvényesíteni?

[ Szerkesztve ]

(#52375) Vanir válasza zzola (#52374) üzenetére

Vanir
(Topikgazda)

Yup, ez az. Garihoz nem tudok hozzászólni.

(#52376) Demizson92

Demizson92
(fanatikus tag)

Sziasztok!

World of Warcrafthoz keresek BUDGET (olcsó, pár ezer forint, max 5k a max) egeret, nagy tenyerű ember számára!

előre is köszi!

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#52377) TeebyKay válasza Demizson92 (#52376) üzenetére

TeebyKay
(őstag)

Szia!

A topic tetején találsz egy összefoglalót! :K

(#52378) Vanir válasza Demizson92 (#52376) üzenetére

Vanir
(Topikgazda)

Ennyiből nem tudunk mondani újonnan olyat, ami ér is valamit. Hardveraprón keresgélj az ajánlottak közül, ott vannak jó kapások az ársávodban.

(#52379) kemotox válasza Demizson92 (#52376) üzenetére

kemotox
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Egy hónapja azt mondtad ebay nem játszik, mert nem akarsz egy hónapig egér nélkül lenni. Nabumm. Már rég meglenne az egered... :D

(#52380) szmayer1 válasza dobragab (#52371) üzenetére

szmayer1
(senior tag)

Szia.

A kicsi egerek alatt azt értettem amit a laptopokhoz szoktak venni, de akkor az így már tárgytalan.
Én inkább a tenyérrel való fogást részesítem előnyben, tehát palm. Általánosságban azt mondanám. hogy átlagos kezem van.

Köszi :R az ötleteket, átnézem azokat amiket ajánlottál.

Üdv

iPhone SE 64, MBA2016, 6700K AsusZ170, GTX 1080G1, 16RAM,stb, Nikon D7000, D3300, 50 1.8, 35 1.8, 18-105, 70-300vr, stb

(#52381) ada19 válasza TeebyKay (#52372) üzenetére

ada19
(senior tag)

És (#52373) Vanir, köszi szépen elvileg már dispatched. :)

Mégsenem

(#52382) dobragab válasza zzola (#52374) üzenetére

dobragab
(Topikgazda)

Roccat-nél csak kiskeren keresztül van gari, Roccat közvetlenül nem gariztat. Úgyhogy az meg rajtad múlik, akarod-e a németeknek visszapostázni.

(#52383) SP!T

SP!T
(PH! addikt)

WOW! A steelseries adott 100 EUR kupont, mert lekopotak a billemről a karakterek. :) De kár, hogy csak szar egerük van jelenleg. :D Rival 100 viszont a kellemes 500DPI-vel lehet most kipróbálásra kerül így. :)

Még sosem volt ilyen mákom garival, így valóban tisztelet az SS supportnak. Bár elsőre azt kérték küldjem vissza a cuccot. Majd mondtam hogy bocsi, annyit nem ér az egész. És akkor megsajnáltak, mert búús lettem.

[ Szerkesztve ]

(#52384) Vanir válasza SP!T (#52383) üzenetére

Vanir
(Topikgazda)

Az igen, példaértékű az ilyen dolog. :)

(#52385) zzola válasza dobragab (#52382) üzenetére

zzola
(PH! félisten)

Értem,köszi! Az a bajom, hogy csak a márkanevet ismerem, minőségét illetve a szervizháttérről semmi infóm sincsen...

(#52386) Revesz válasza SP!T (#52383) üzenetére

Revesz
(fanatikus tag)

Ez már nem az első eset a topikban, hogy valakivel jószívű az SS. :D

(#52387) kemotox válasza SP!T (#52383) üzenetére

kemotox
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Kellet valahogy bizonyítanod a dolgot?

(#52388) SP!T válasza kemotox (#52387) üzenetére

SP!T
(PH! addikt)

Számlát töltöttem fel és ennyi.

(#52389) regener

regener
(PH! kedvence)

Zowie FK1+
Picit szélesebb, hosszabb, magasabb és nehezebb mint a sima FK1.

Viszot hazai boltban még nem láttam.

Mellesleg ezek hasznosak ha valaki kérdezi a különbségeket a méretekben:

[ Szerkesztve ]

(#52390) e-newsee válasza Revesz (#52386) üzenetére

e-newsee
(őstag)

Valóban. Épp tegnap írt az illető, aki megvette a Rival 100-amat, hogy összesen gyenge 3 hónap alatt duplaklikkes lett a bal gomb. Jelezte, és cserélték is.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo."

(#52391) SP!T válasza e-newsee (#52390) üzenetére

SP!T
(PH! addikt)

Elsore ot is kertek hogy kuldje vissza? :)

(#52392) e-newsee válasza SP!T (#52391) üzenetére

e-newsee
(őstag)

Nem tudom, mit, és mennyit tárgyaltak, csak annyit írt, hogy visszaküldte, és már meg is érkezett az új.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo."

(#52393) nightmare13

nightmare13
(senior tag)

Sziasztok!

Egér nézegetőben vagyok, mert az öreg A4 Tech 710Bk háza szétesőben van már :(

A keretem 7-9 ezer között lenne, fogásra nem vagyok kényes, megy a karmos, tenyeres is. Ebay sem probléma számomra, csak annyit szeretnék, hogy ne legyen csillogó bevonatú az egér, matt párti vagyok.

Logitech G100S, G300 amit néztem, de szívesen venném a tanácsaitokat, mit érdemes.

WoT megy főként játékból, de néha még elkap az FPS láz is. Nem kell számomra trillió CPI, csak egy megbízható egér :)

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Üdv:
Bálint

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#52394) TeebyKay válasza nightmare13 (#52393) üzenetére

TeebyKay
(őstag)

Szia!

Logitech G100s ebayről mulkin (azt hiszem neki elfogyott), ocral911 vagy wowbigpapa eladók valamelyikétől.

(#52395) nightmare13 válasza TeebyKay (#52394) üzenetére

nightmare13
(senior tag)

Más típust akkor nem is érdemes néznem?

Esetleg ő nem lehet megbízható: G300 ?

(#52396) Evil Snowman válasza nightmare13 (#52395) üzenetére

Evil Snowman
(senior tag)

G300 nem ajánlott, rossz szenzor cserébe nincs is középen Az oldalt lévő kis gombok csak akkor életképesek, ha vékonyak az ujjaid, ellenkező esetben akaratlanul is lenyomod. Tudom, mert volt nekem fél évig. G100s-el jobban jársz, még akkor is ha nincs rajta annyi gomb. ;)

#1NZ-FE , CA18DE#

(#52397) jaffa 2843 válasza nightmare13 (#52395) üzenetére

jaffa 2843
(Ármester)

Ez kb az egyetlen Logitech gamer vezetékes egér, ami nem ajánlott. :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#52398) nightmare13 válasza Evil Snowman (#52396) üzenetére

nightmare13
(senior tag)

És jaffa2843:

Köszönöm szépen a válaszotok :) Az ujjaim nem éppen vékonyak, igazából a plusz gombokat esetleg WoT-ban bindeltem volna tűzoltóra meg sniper módra.

Akkor nem is érdemes másfele néződnöm, hanem repüljek rá a g100s-re?

(#52399) TeebyKay válasza nightmare13 (#52398) üzenetére

TeebyKay
(őstag)

Bármit megnézegethetsz ami az egérajánlóban van, de ha semmi különleges igényed nincs, akkor felesleges sokkal több pénzt kiadni, a G100s tökéletesen fog szolgálni téged.

(#52400) zzola

zzola
(PH! félisten)

Újból kérdésem van!
Mint írtam, egy EpicGear Cyclops egerem van, ami kimondottan palm fogásra van, a gyűrűsujjnak kimondottan van helye az egéren. Ezáltal (nekem) nagyon kényelmes, de az egér viszonylag magas és szokott fájni az ujjam a huzamosabb használat után. Ezek tükrében a Razer DA még ajánlott, vagy esetleg tudtok ajánlani más ergonómikus kialakítású egeret?

A képen jól látszik, hogy a gyűrűsujjnak a fekete lakkozott részen van a kialakított helye...
Bal oldalon pedig a nagyujjnak van kialakítva helye.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.